İşletmemiz Private-Label (Fason) üretim yapmaktadır.


Talepleriniz doğrultusunda oluşturacağımız ürün içerik standartları ölçüsünde;

- Sabun içeriklerinde gidilecek değişikliklerle dilediğiniz çeşitte sabunu (örn. eşek sütlü, mandalinalı, kükürtlü vb.) dilediğiniz boyutta üretebilir,
- Sabunların üzerine sizin markanızı el yapımı işleyebilir,
- Sizin temin ettiğiniz ambalajlarla yada bizim verdiğimiz ambalaj hizmeti doğrultusunda paketlemesini yapabilir,

müşterilerinizin talep edeceğini düşündüğünüz standartlarda sabunları sizin için üretebiliriz.

Üretim için ihtiyaç duyulan hammaddeyi (zeytinyağı vb.) siz temin edebilir yada tüm hammadde içerik teminini de bizden talep edebilirsiniz.

İşletmemiz günlük 5000 adet üretim kapasitesiyle, yüksek üretim kalitesi standardıyla, Sağlık Bakanlığı bildirimli Ürün Güvenlik Formları ve test, analiz raporlarıyla müşterilerinize sunabileceğiniz sabunların üretim ve kalite kontrol aşamalarını sizin direktifleriniz doğrultusunda eksiksiz yerine getirebilmektedir.

Günümüzde tüketicinin ürünlere ve ürün içeriklerine dair bilinçlenme düzeyinin artışı talebi endüstriyel olandan doğal olana doğru dönüşüme uğratmaya başladı. Talebin her geçen gün arttığı doğal ürünlerde, işletmemiz olarak talebin beklentilerini karşılayacak arzı sizler için üretmeye hazırız. Geleneksel sabun yapımına dayalı üretim yapan işletmemiz %100 el yapımı ve herhangi bir kimyasal katkı maddesi içermeyen üretim anlayışıyla ve bu konudaki derin geçmişi ve hassasiyetiyle yüksek marka güvenilirliğine sahiptir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?